Zakupy przez internet - sklep.olmet.gda.pl
Magazynier / Kierowca
Wymagania:
- Umiejętność pracy na dokumentach magazynowych
- Prawo jazdy kat.B (opcjonalnie)
- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziana
- Dobry stan zdrowia

Obowiązki:
- Przyjmowanie towarów do magazynu i ich rozmieszczanie zgodnie z obowiązującymi zasadami
- Oznakowywanie dostaw, kompletowanie towarów wg zamówień
- Kontrola zgodnoœci stanów magazynowych
- Dowóz gotowych zamówień do klienta

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (po umowie próbnej)
- Praca w stałych godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku
- Miła atmosfera w pracy

Sprzedawca / Handlowiec
Wymagania:
- Przede wszystkim chęć do pracy i obowiązkowoœć
- Dobre nastawienie do pracy z klientem
- Podstawowa znajomość kasy fiskalnej i obsługi terminala - mile widziana

Obowiązki:
- Obsługa klienta w dziale sklepowym hurtowni elementów złącznych
- Prowadzenie kasy
- Dbanie o ekspozycję oraz czystość na dziale

Oferujemy:

← powrór do strony głownej
→ zobacz archiwum newsów
Kontakt   |    Olmet Sp.z o.o.   |    made by: MKoziol.pl